Čím přispíváme společnosti

Poznejte, jaká aktuální sociální a environmentální hlediska zahrnujeme do strategií našich firem.
Navrhněte, kde můžeme pomoci příště
2022

Podpora kvalitního života osob s postižením

Přáli bychom si, aby byl respekt, vstřícnost, individuální přístup a ohleduplnost při poskytování péče lidem s jakýmkoliv postižením naprostou samozřejmostí. Centrum denních služeb Barborka na těchto pilířích stojí. Pomáhá svým klientům nejen při každodenních činnostech, ale také se socializací, vzděláváním či osobním rozvojem ve vlídném a stimulujícím prostředí. Proto jsme se s centrem spojili a podpořili jej, aby mohlo i nadále poskytovat svým klientům služby v takové kvalitě, jakou si zaslouží.

2022

Pomáháme z nesnáze

Prostřednictvím Sbírky znesnáze 21 jsme se rozhodli podpořit 5 maminek samoživitelek s těžkým životním osudem. Díky našim peněžním darům mohou nakoupit nezbytnosti pro své děti s vážnými postiženími nebo financovat zvláštní péči. Jedné z maminek jsme pomohli zařídit bydlení. Díky tomu může žít zase společně se svými ratolestmi, o které po ztrátě střechy nad hlavou přišla. Bylo nám ctí stát se součástí jejich příběhů, učinit jejich životy o špetku snazší a snad i usměvavější.

2021

Program léčba zdarma pro děti z dětských domovů

Osud druhých nám nebyl nikdy lhostejný, proto jsme se rozhodli, že budeme ke šťastnému úsměvu pomáhat těm, kteří to neměli v životě vůbec jednoduché. Spojili jsme se s Nadačním fondem Veroniky Kašákové, a poznali tak plno skvělých mladých lidí, kteří nám důvěřují a my je mohli dovést k jejich vysněnému úsměvu.

Jednou z našich pacientek je úžasná výtvarnice Danča a nás moc těší, že jí můžeme udělat radost darováním krásného úsměvu. Rovnátka jsou hotova a Dančina léčba úspěšně pokračuje.

2021

Pokračujeme s pomocí #pomahamezranitelnym

Od začátku akce #pomahamezranitelnym jsme věděli, že se do celého procesu chceme zapojit mnohem více než jen hmotným darem. Seniorům jsme chtěli udělat i radost a zároveň jim zkrátit dlouhé chvíle. Proto jsme se spojili s nadací Krása pomocí, jejíž zakladatelkou je Taťána Kuchařová, a také s nadací Život 90, které nás dokázaly nasměrovat na seniory žijící o samotě, kteří tuto pomoc nejvíce potřebovali.

Přestože pandemická situace nepřála osobnímu kontaktu, nákupy jsme rozvezli a za dodržení přísných hygienických opatření osobně předali. Do akce se zapojili nejen majitelé klinik, díky kterým vše vůbec začalo, ale i celá řada našich zaměstnanců.

2020

Pomáháme nákupem #pomahamezranitelnym

Dobročinnou akci #pomahamezranitelnym organizujeme od začátku roku 2020, kdy všechny z nás zasáhla neznámá virová pandemie. Rozhodli jsme se nebýt lhostejní a pomáhat těm nejzranitelnějším z nás. Rozdávali jsme úsměvy zprostředkováním nákupů nejen základních potravin, ale především toho, co si každý senior přál a co mu udělalo radost.

A jelikož ve Světě rovnátek věříme, že pomoci není nikdy dost, nezůstali jsme pouze u těchto nákupů. Jakožto zdravotnické zařízení jsme ze svých zásob respirátorů věnovali velkou část do pražských domovů pro seniory.

Zjistěte více o Labs1503

Poznejte naší vizi, misi a aktivity

Více o LABS1503
bila sipka

Chcete se připojit k našemu týmu?

Máme pro vás otevřené zajímavé pozice

Zobrazit volné pozice
bila sipka