Čím přispíváme společnosti

Poznejte, jaká aktuální sociální a environmentální hlediska zahrnujeme do strategií našich firem.
Navrhněte, kde můžeme pomoci příště
2024

Spojme se

Spojili jsme se a pomohli rodičům samoživitelům s těžkým životním osudem. Když jsme si přečetli příběhy samoživitelů na stránce spojmese.cz, vzali nás za srdce. Rozhodli jsme se proto rozdávat úsměvy nákupem nejen základních potravin, ale především toho, co si každý rodič nebo jeho děti přáli a co jim udělalo upřímnou radost.

Lukáši B., Marie K., Jano B., Jano Š., Nelo K., bylo nám ctí stát se součástí vašich příběhů a udělat vaše životy alespoň o špetku usměvavější.

2022

Podpora kvalitního života osob s postižením

Přáli bychom si, aby byl respekt, vstřícnost, individuální přístup a ohleduplnost při poskytování péče lidem s jakýmkoliv postižením naprostou samozřejmostí. Centrum denních služeb Barborka na těchto pilířích stojí. Pomáhá svým klientům nejen při každodenních činnostech, ale také se socializací, vzděláváním či osobním rozvojem ve vlídném a stimulujícím prostředí. Proto jsme se s centrem spojili a podpořili jej, aby mohlo i nadále poskytovat svým klientům služby v takové kvalitě, jakou si zaslouží.

2022

Pomáháme z nesnáze

Prostřednictvím Sbírky znesnáze 21 jsme se rozhodli podpořit 5 maminek samoživitelek s těžkým životním osudem. Díky našim peněžním darům mohou nakoupit nezbytnosti pro své děti s vážnými postiženími nebo financovat zvláštní péči. Jedné z maminek jsme pomohli zařídit bydlení. Díky tomu může žít zase společně se svými ratolestmi, o které po ztrátě střechy nad hlavou přišla. Bylo nám ctí stát se součástí jejich příběhů, učinit jejich životy o špetku snazší a snad i usměvavější.

2021

Program léčba zdarma pro děti z dětských domovů

Osud druhých nám nebyl nikdy lhostejný, proto jsme se rozhodli, že budeme ke šťastnému úsměvu pomáhat těm, kteří to neměli v životě vůbec jednoduché. Spojili jsme se s Nadačním fondem Veroniky Kašákové, a poznali tak plno skvělých mladých lidí, kteří nám důvěřují a my je mohli dovést k jejich vysněnému úsměvu.

Jednou z našich klientek je úžasná výtvarnice Danča a nás moc těší, že jí můžeme udělat radost darováním krásného úsměvu. Rovnátka jsou hotova a Dančina léčba úspěšně pokračuje.

2021

Pokračujeme s pomocí #pomahamezranitelnym

Od začátku akce #pomahamezranitelnym jsme věděli, že se do celého procesu chceme zapojit mnohem více než jen hmotným darem. Seniorům jsme chtěli udělat i radost a zároveň jim zkrátit dlouhé chvíle. Proto jsme se spojili s nadací Krása pomocí, jejíž zakladatelkou je Taťána Kuchařová, a také s nadací Život 90, které nás dokázaly nasměrovat na seniory žijící o samotě, kteří tuto pomoc nejvíce potřebovali.

Přestože pandemická situace nepřála osobnímu kontaktu, nákupy jsme rozvezli a za dodržení přísných hygienických opatření osobně předali. Do akce se zapojili nejen majitelé klinik, díky kterým vše vůbec začalo, ale i celá řada našich zaměstnanců.

2020

Pomáháme nákupem #pomahamezranitelnym

Dobročinnou akci #pomahamezranitelnym organizujeme od začátku roku 2020, kdy všechny z nás zasáhla neznámá virová pandemie. Rozhodli jsme se nebýt lhostejní a pomáhat těm nejzranitelnějším z nás. Rozdávali jsme úsměvy zprostředkováním nákupů nejen základních potravin, ale především toho, co si každý senior přál a co mu udělalo radost.

A jelikož ve Světě rovnátek věříme, že pomoci není nikdy dost, nezůstali jsme pouze u těchto nákupů. Jakožto zdravotnické zařízení jsme ze svých zásob respirátorů věnovali velkou část do pražských domovů pro seniory.

Zjistěte více o Labs1503

Poznejte naší vizi, misi a aktivity

Více o LABS1503
bila sipka

Chcete se připojit k našemu týmu?

Máme pro vás otevřené zajímavé pozice

Zobrazit volné pozice
bila sipka